Produkte > AMPHENOL PIHER SENSING SYSTEMS > PT10LV10-504A2020-PM-S
PT10LV10-504A2020-PM-S
PT10LV10-504A2020-PM-S Amphenol Piher Sensing Systems
PIHER_PT-10_PTC-10.pdf
Hersteller: Amphenol Piher Sensing Systems
Description: TRIMMER 500KOHM 0.15W PC PIN TOP
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Resistive Material: Carbon
Part Status: Active
Resistance: 500 kOhms
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 1847 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT10LV10-504A2020-PM-S Amphenol Piher Sensing Systems
Description: TRIMMER 500KOHM 0.15W PC PIN TOP, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 500 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1458 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Mindestbestellmenge: 2
PT10LV10-504A2020-PM-S PT10LV10-504A2020-PM-S Hersteller : Piher Sensor Controls piher_pt-10_ptc-10.pdf 10 mm Carbon Potentiometer