PT10LV10-101A2020-S Amphenol Piher
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT10LV10-101A2020-S Amphenol Piher
Description: TRIMMER 100 OHM 0.15W PC PIN TOP, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 100 Ohms, Number of Turns: 1.0.
Preis | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PT10LV10-101A2020-S | Hersteller : Amphenol Piher Sensing Systems |