PT10MH01-254A2020 Piher Sensor Controls
Hersteller: Piher Sensor Controls
Res Carbon Film Trimmer 250K Ohm 20% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns (10.3 X 12.1mm) Pin Thru-Hole Bulk
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT10MH01-254A2020 Piher Sensor Controls
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PT10MH01254A2020 | Hersteller : Amphenol Piher |
Trimmer Resistors - Through Hole 250Kohms 10mm Rnd Side adj |