PT15LV18-105A2020-S
PT15LV18-105A2020-S Amphenol Piher Sensing Systems
PIHER_PT-15_PTC-15.pdf
Hersteller: Amphenol Piher Sensing Systems
Description: TRIMMER 1M OHM 0.25W PC PIN TOP
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±20%
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Resistive Material: Carbon
Part Status: Active
Resistance: 1 mOhms
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 4021 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT15LV18-105A2020-S Amphenol Piher Sensing Systems
Description: TRIMMER 1M OHM 0.25W PC PIN TOP, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±20%, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 1 mOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PT15LV18-105A2020-S PT15LV18-105A2020-S Hersteller : Amphenol Piher PIHER_PT-15_PTC-15.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 1Mohms 15mm Rnd Steel Leads