Produkte > PIHER SENSOR CONTROLS > PT15NH05-105A2020-S
PT15NH05-105A2020-S
PT15NH05-105A2020-S Piher Sensor Controls
piher_pt-15_ptc-15.pdf
Hersteller: Piher Sensor Controls
15 mm Carbon Potentiometer
auf Bestellung 326 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 326
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT15NH05-105A2020-S Piher Sensor Controls
Description: TRIMMER 1M OHM 0.25W PC PIN SIDE, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 1 mOhms, Number of Turns: 1.0.
Weitere Produktangebote PT15NH05-105A2020-S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PT15NH05-105A2020-S PT15NH05-105A2020-S Hersteller : Amphenol Piher Sensing Systems PIHER_PT-15_PTC-15.pdf Description: TRIMMER 1M OHM 0.25W PC PIN SIDE
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Carbon
Part Status: Active
Resistance: 1 mOhms