Produkte > PIHER SENSOR CONTROLS > PT15NV15-504A2020-E-S
PT15NV15-504A2020-E-S
PT15NV15-504A2020-E-S Piher Sensor Controls
piher_pt-15_ptc-15.pdf
Hersteller: Piher Sensor Controls
Res Carbon Film Trimmer 500K Ohm 20% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (15 X 7mm) Pin Thru-Hole Box
auf Bestellung 1600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1600
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT15NV15-504A2020-E-S Piher Sensor Controls
Description: TRIMMER 500KOHM 0.25W PC PIN TOP, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 500 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PT15NV15-504A2020-E-S PT15NV15-504A2020-E-S Hersteller : Piher Sensor Controls piher_pt-15_ptc-15.pdf Res Carbon Film Trimmer 500K Ohm 20% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (15 X 7mm) Pin Thru-Hole Box
auf Bestellung 1600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1600
PT15NV15-504A2020-E-S PT15NV15-504A2020-E-S Hersteller : Amphenol Piher Sensing Systems PIHER_PT-15_PTC-15.pdf Description: TRIMMER 500KOHM 0.25W PC PIN TOP
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Carbon
Part Status: Active
Resistance: 500 kOhms
Number of Turns: 1.0
Mindestbestellmenge: 15
PT15NV15-504A2020-E-S PT15NV15-504A2020-E-S Hersteller : Amphenol Piher PIHER_PT-15_PTC-15.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 15mm control/sensor trimmr potentiometer