Produkte > AMPHENOL PIHER > PT15NV18-105A2020
PT15NV18-105A2020
PT15NV18-105A2020 Amphenol Piher
PIHER_PT-15_PTC-15.pdf
Hersteller: Amphenol Piher
Trimmer Resistors - Through Hole 1Mohms 15mm Rnd
auf Bestellung 2074 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT15NV18-105A2020 Amphenol Piher
Description: 1 Meg Top Adj PIHER POTENIOMETER, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia x 0.236" H (10.30mm x 6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 1 mOhms, Number of Turns: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 160
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia x 0.236" H (10.30mm x 6.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 1 mOhms