Produkte > AMPHENOL PIHER > PT15NV24224A2020E
PT15NV24224A2020E
PT15NV24224A2020E Amphenol Piher
PIHER_PT-15_PTC-15.pdf
Hersteller: Amphenol Piher
Trimmer Resistors - Through Hole 220Kohms 15mm Rnd Carbon
auf Bestellung 1879 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT15NV24224A2020E Amphenol Piher
Description: TRIMMER 220KOHM 0.25W PC PIN TOP, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 220 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 221 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
PT15NV24-224A2020-E Hersteller : Amphenol Piher Sensing Systems PIHER_PT-15_PTC-15.pdf Description: TRIMMER 220KOHM 0.25W PC PIN TOP
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 220 kOhms