Produkte > PIHER SENSOR CONTROLS > PT15YH06-201A2020-4CR
PT15YH06-201A2020-4CR Piher Sensor Controls
Piher_Sensing_Systems_PT-15_PTC_15.pdf
Hersteller: Piher Sensor Controls
PT15YH06-201A2020-4CR
auf Bestellung 290 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 126
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT15YH06-201A2020-4CR Piher Sensor Controls
Description: 200R Cream Thmbwhl Side Adj 15mm, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.630" Dia x 0.051" H (16.00mm x 1.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination: PC Pins, Part Status: Active, Resistance: 200 Ohms, Number of Turns: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PT15YH06-201A2020-4CR Hersteller : Amphenol Piher Sensing Systems Piher_Sensing_Systems_PT-15_PTC_15.pdf Description: 200R Cream Thmbwhl Side Adj 15mm
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.630" Dia x 0.051" H (16.00mm x 1.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination: PC Pins
Part Status: Active
Resistance: 200 Ohms