Produkte > APEM > PT65103L254
PT65103L254
PT65103L254 Apem
PCB-serie-PT65.pdf
Hersteller: Apem
Coded Rotary Switches Hexadecimal rt angle rotary code
auf Bestellung 2055 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT65103L254 Apem
Description: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.15A 24V, Packaging: Tube, Features: Sealed - Flux Protection, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 150mA, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: Hexadecimal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Rotary for Tool, Height Above Board: 0.394" (10.00mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: Yes, Contact Material: Phosphor Bronze, Part Status: Active, Number of Positions: 16.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PT65103L254 PT65103L254 Hersteller : APEM Components 1126034266782017index.phptrollerattachmentid_attachment835.phptrollerattach.pdf Switch DIP N.O./N.C. SP16T 16 Flush Screwdriver 0.15A 42VDC PC Pins 10000Cycles 2.54mm Thru-Hole Tube
auf Bestellung 1005 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
PT65103L254 PT65103L254 Hersteller : APEM Inc. PCB-serie-PT65.pdf Description: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.15A 24V
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 150mA
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: Hexadecimal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Rotary for Tool
Height Above Board: 0.394" (10.00mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: Yes
Contact Material: Phosphor Bronze
Part Status: Active
Number of Positions: 16
Mindestbestellmenge: 2
PT65103L254 Hersteller : Apem PCB-serie-PT65.pdf SWITCH ROTARY DIP 16POS R/A .1`` Група товару: Клемники Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
PT65103L254 Hersteller : Apem PCB-serie-PT65.pdf SWITCH ROTARY DIP HEX 150MA 24V Група товару: Клемники Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
PT65103L254 Hersteller : Apem PT65_Apem.pdf Галетний перемикач, кутовий, Iк = 150 мА, Uк, В = 24 (DC), Тексп, °C = -20...+70, Тип монт. = Вивідний, Крок = 2,54 мм,... Група товару: Кнопки, перемикачі Корпус: DIP Од. вим: шт