Produkte > APEM > PT65112L254
PT65112L254
PT65112L254 Apem
PCB-serie-PT65.pdf
Hersteller: Apem
Coded Rotary Switches DIP CODED ROTARY SWITCH
auf Bestellung 36 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT65112L254 Apem
Description: SWITCH ROTARY DIP BCD 0.15A 24V, Packaging: Tube, Features: Sealed - Flux Protection, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 150mA, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: BCD, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Rotary for Tool, Height Above Board: 0.394" (10.00mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: Yes, Contact Material: Phosphor Bronze, Part Status: Active, Number of Positions: 4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PT65112L254 PT65112L254 Hersteller : APEM Components 0900766b80e40134.pdf Switch DIP N.O./N.C. SP4T 4 Screwdriver 0.15A 24VDC 1.5VA PC Pins 10000Cycles 2.54mm Thru-Hole
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
PT65112L254 PT65112L254 Hersteller : APEM Inc. PCB-serie-PT65.pdf Description: SWITCH ROTARY DIP BCD 0.15A 24V
Packaging: Tube
Features: Sealed - Flux Protection
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 150mA
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: BCD
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Rotary for Tool
Height Above Board: 0.394" (10.00mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: Yes
Contact Material: Phosphor Bronze
Part Status: Active
Number of Positions: 4
auf Bestellung 441 Stücke:
PT65112L254 Hersteller : Apem PCB-serie-PT65.pdf SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V Група товару: Клемники Од. вим: шт