Produkte > PIHER SENSOR CONTROLS > PT6KH-223A2020-PM
PT6KH-223A2020-PM
PT6KH-223A2020-PM Piher Sensor Controls
piher_pt-6.pdf
Hersteller: Piher Sensor Controls
Res Carbon Film Trimmer 22K Ohm 20% 0.1W(1/10W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (6.3 X 7.65mm) Pin Thru-Hole Bulk
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 286
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT6KH-223A2020-PM Piher Sensor Controls
Description: TRIMMER 22K OHM 0.1W PC PIN SIDE, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 22 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PT6KH-223A2020-PM Hersteller : Amphenol Piher Sensing Systems PIHER_PT-6.pdf Description: TRIMMER 22K OHM 0.1W PC PIN SIDE
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Carbon
Part Status: Active
Resistance: 22 kOhms