Produkte > PIHER SENSOR CONTROLS > PTC10LH01-253A2020
PTC10LH01-253A2020
PTC10LH01-253A2020 Piher Sensor Controls
piher_pt-10_ptc-10.pdf
Hersteller: Piher Sensor Controls
Res Cermet Trimmer 25K Ohm 20% 0.33W(1/3W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (10.3 X 12.1mm) Pin Thru-Hole Box
auf Bestellung 478 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 170
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTC10LH01-253A2020 Piher Sensor Controls
Description: TRIMMER 25KOHM 0.33W PC PIN SIDE, Power (Watts): 0.33W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Resistance: 25 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Weitere Produktangebote PTC10LH01-253A2020
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTC10LH01-253A2020 PTC10LH01-253A2020 Hersteller : Amphenol Piher Sensing Systems PIHER_PT-10_PTC-10.pdf Description: TRIMMER 25KOHM 0.33W PC PIN SIDE
Power (Watts): 0.33W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Resistance: 25 kOhms
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
PTC10LH01-253A2020 PTC10LH01-253A2020 Hersteller : Amphenol Piher PIHER_PT-10_PTC-10.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 25Kohms 10mm Rnd