Produkte > PIHER SENSOR CONTROLS > PTC10LV10-102A2020
PTC10LV10-102A2020
PTC10LV10-102A2020 Piher Sensor Controls
piher_pt-10_ptc-10.pdf
Hersteller: Piher Sensor Controls
RES POT 1KOhm 20% 1/3W 10mm Thru-Hole Box
auf Bestellung 1084 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1084
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTC10LV10-102A2020 Piher Sensor Controls
Description: TRIMMER 1K OHM 0.33W PC PIN TOP, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.33W, Tolerance: ±20%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Resistance: 1 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTC10LV10-102A2020 PTC10LV10-102A2020 Hersteller : Piher Sensor Controls piher_pt-10_ptc-10.pdf RES POT 1KOhm 20% 1/3W 10mm Thru-Hole Box
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Mindestbestellmenge: 157
PTC10LV10-102A2020 PTC10LV10-102A2020 Hersteller : Amphenol piher_pt-10_ptc-10.pdf RES POT 1KOhm 20% 1/3W 10mm Thru-Hole Box
Mindestbestellmenge: 84
Mindestbestellmenge: 75
PTC10LV10-102A2020 PTC10LV10-102A2020 Hersteller : Amphenol Piher Sensing Systems PIHER_PT-10_PTC-10.pdf Description: TRIMMER 1K OHM 0.33W PC PIN TOP
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.33W
Tolerance: ±20%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Resistive Material: Cermet
Resistance: 1 kOhms
Number of Turns: 1.0
Mindestbestellmenge: 9
PTC10LV10-102A2020 PTC10LV10-102A2020 Hersteller : Amphenol Piher PIHER_PT-10_PTC-10.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 1Kohms 10mm Rnd