Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > PTH12000LAZ
PTH12000LAZ
PTH12000LAZ Texas Instruments
slts202e.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.8-1.8V
Packaging: Bulk
Features: OCP, UVLO
Package / Case: 5-SMD Module
Size / Dimension: 0.75" L x 0.50" W x 0.36" H (19.1mm x 12.7mm x 9.1mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 6A
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 0.8 ~ 1.8V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 2153 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTH12000LAZ Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.8-1.8V, Packaging: Bulk, Features: OCP, UVLO, Package / Case: 5-SMD Module, Size / Dimension: 0.75" L x 0.50" W x 0.36" H (19.1mm x 12.7mm x 9.1mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 6A, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 0.8 ~ 1.8V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTH12000LAZ PTH12000LAZ Hersteller : Texas Instruments slts202e.pdf?t.download=true&u=5oefqw DC/DC Converters - SMD 0.8 to 1.8V 6A 12V I nput WideAdj Module A 595-PTH12000LAZT
auf Bestellung 98 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Features: OCP, UVLO
Packaging: Tray
Package / Case: 5-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 6A
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 0.8 ~ 1.8V