Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > PTH12000WAZ
PTH12000WAZ
PTH12000WAZ Texas Instruments
slts202e.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Texas Instruments
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 1.2V to 5.5V 6A 5-Pin SMD Module Tray
auf Bestellung 49 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 49
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTH12000WAZ Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 1.2-5.5V, Features: OCP, UVLO, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-SMD Module, Size / Dimension: 0.75" L x 0.50" W x 0.36" H (19.1mm x 12.7mm x 9.1mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 6A, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 1.2 ~ 5.5V, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTH12000WAZ PTH12000WAZ Hersteller : Texas Instruments slts202e.pdf?t.download=true&u=5oefqw Module DC-DC 12VIN 1-OUT 1.2V to 5.5V 6A 5-Pin SMD Module Tray
auf Bestellung 49 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 49
Features: OCP, UVLO
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-SMD Module
Size / Dimension: 0.75" L x 0.50" W x 0.36" H (19.1mm x 12.7mm x 9.1mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 6A
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 1.2 ~ 5.5V
Number of Outputs: 1
Mindestbestellmenge: 17
Features: OCP, UVLO
Packaging: Tray
Package / Case: 5-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 6A
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 1.2 ~ 5.5V
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 101 Stücke:
PTH12000WAZ PTH12000WAZ Hersteller : Texas Instruments slts202e.pdf?t.download=true&u=5oefqw DC/DC Converters - SMD 1.2 to 5.5V 6A 12V I nput WideAdj Module A 595-PTH12000WAZT
auf Bestellung 67 Stücke:
PTH12000WAZ slts202e.pdf?t.download=true&u=5oefqw
auf Bestellung 19 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar