Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > PTH12010YAH
PTH12010YAH
PTH12010YAH Texas Instruments
slts223a.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.55-1.8V
Packaging: Bulk
Package / Case: 10-DIP Module
Size / Dimension: 1.37" L x 0.62" W x 0.35" H (34.8mm x 15.7mm x 8.9mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 12A
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 0.55 ~ 1.8V
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 332 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTH12010YAH Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.55-1.8V, Packaging: Bulk, Package / Case: 10-DIP Module, Size / Dimension: 1.37" L x 0.62" W x 0.35" H (34.8mm x 15.7mm x 8.9mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 12A, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 0.55 ~ 1.8V, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote PTH12010YAH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTH12010YAH slts223a.pdf?t.download=true&u=5oefqw
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tray
Package / Case: 10-DIP Module
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 12A
Voltage - Input (Min): 10.8V
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
PTH12010YAH PTH12010YAH Hersteller : Texas Instruments slts223a.pdf?t.download=true&u=5oefqw Non-Isolated DC/DC Converters 15A 12V-In Bus Term Pwr Mdl for DDR/QDR