Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > PTH12010YAZ
PTH12010YAZ
PTH12010YAZ Texas Instruments
slts223a.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Texas Instruments
Non-Isolated DC/DC Converters 15A 12V-In Bus Term Pwr Mdl for DDR/QDR
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTH12010YAZ Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.55-1.8V, Features: Remote On/Off, OCP, UVLO, Packaging: Bulk, Package / Case: 10-SMD Module, Size / Dimension: 1.37" L x 0.62" W x 0.38" H (34.8mm x 15.8mm x 9.6mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 12A, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 0.55 ~ 1.8V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Remote On/Off, OCP, UVLO
Packaging: Bulk
Package / Case: 10-SMD Module
Size / Dimension: 1.37" L x 0.62" W x 0.38" H (34.8mm x 15.8mm x 9.6mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 12A
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 0.55 ~ 1.8V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 307 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Packaging: Tray
Package / Case: 10-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 12A
Voltage - Input (Min): 10.8V