Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > PTH12030LAH
PTH12030LAH
PTH12030LAH Texas Instruments
slts211i.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.8-1.8V
Packaging: Bulk
Package / Case: 13-DIP Module
Size / Dimension: 1.37" L x 1.12" W x 0.35" H (34.8mm x 28.4mm x 8.9mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.8V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 26A
Voltage - Input (Min): 10.2V
Voltage - Output 1: 0.8 ~ 1.8V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 1572 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTH12030LAH Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.8-1.8V, Packaging: Bulk, Package / Case: 13-DIP Module, Size / Dimension: 1.37" L x 1.12" W x 0.35" H (34.8mm x 28.4mm x 8.9mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.8V, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 26A, Voltage - Input (Min): 10.2V, Voltage - Output 1: 0.8 ~ 1.8V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTH12030LAH PTH12030LAH Hersteller : Texas Instruments slts211i.pdf?t.download=true&u=5oefqw Non-Isolated DC/DC Converters 0.8 to 1.8V 26A 12V Input WideAdj Module
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
PTH12030LAH slts211i.pdf?t.download=true&u=5oefqw
auf Bestellung 32 Stücke:
Packaging: Tray
Package / Case: 13-DIP Module
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.8V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 26A
Voltage - Input (Min): 10.2V
Voltage - Output 1: 0.8 ~ 1.8V