Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > PTH12030LAS
PTH12030LAS
PTH12030LAS Texas Instruments
slts211i.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.8-1.8V 47W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Packaging: Bulk
Package / Case: 13-SMD Module
Size / Dimension: 1.37" L x 1.12" W x 0.38" H (34.8mm x 28.5mm x 9.6mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.8V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 26A
Voltage - Input (Min): 10.2V
Voltage - Output 1: 0.8 ~ 1.8V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 97 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTH12030LAS Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.8-1.8V 47W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO, Packaging: Bulk, Package / Case: 13-SMD Module, Size / Dimension: 1.37" L x 1.12" W x 0.38" H (34.8mm x 28.5mm x 9.6mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.8V, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 26A, Voltage - Input (Min): 10.2V, Voltage - Output 1: 0.8 ~ 1.8V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote PTH12030LAS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTH12030LAS Hersteller : ARTESYN slts211i.pdf?t.download=true&u=5oefqw 05+ WL
auf Bestellung 39 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
PTH12030LAS PTH12030LAS Hersteller : Texas Instruments slts211i.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: DC DC CONVERTER 0.8-1.8V 47W
Packaging: Tray
Package / Case: 13-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.8V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 26A
Voltage - Input (Min): 10.2V
Voltage - Output 1: 0.8 ~ 1.8V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
PTH12030LAS PTH12030LAS Hersteller : Texas Instruments slts211i.pdf?t.download=true&u=5oefqw Non-Isolated DC/DC Converters 0.8 to 1.8V 26A 12V Input WideAdj Module