Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > PTH12050LAH
PTH12050LAH
PTH12050LAH Texas Instruments
slts214h.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.8-1.8V
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 0.87" L x 0.50" W x 0.34" H (22.1mm x 12.7mm x 8.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 6A
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 0.8 ~ 1.8V
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 508 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTH12050LAH Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.8-1.8V, Packaging: Tray, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 0.87" L x 0.50" W x 0.34" H (22.1mm x 12.7mm x 8.6mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 6A, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 0.8 ~ 1.8V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Package / Case: 6-DIP Module
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 6A
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 0.8 ~ 1.8V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 168 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
PTH12050LAH Hersteller : ARTESYN slts214h.pdf?t.download=true&u=5oefqw Z514A M3-2
auf Bestellung 51 Stücke:
PTH12050LAH PTH12050LAH Hersteller : Texas Instruments slts214h.pdf?t.download=true&u=5oefqw Non-Isolated DC/DC Converters 0.8 to 1.8V 6A 12V Input WideAdj Module