Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > PTH12050YAH
PTH12050YAH
PTH12050YAH Texas Instruments
slts221a.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.55-1.8V
Packaging: Tray
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 0.87" L x 0.50" W x 0.34" H (22.1mm x 12.7mm x 8.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 6A
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 0.55 ~ 1.8V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTH12050YAH Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.55-1.8V, Packaging: Tray, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 0.87" L x 0.50" W x 0.34" H (22.1mm x 12.7mm x 8.6mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 6A, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 0.55 ~ 1.8V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTH12050YAH PTH12050YAH Hersteller : Texas Instruments slts221a.pdf?t.download=true&u=5oefqw DC/DC Converters - Through Hole 6A 12V-In DDR/QDR Mry Bust Term Module