Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > PTH12050YAZ
PTH12050YAZ
PTH12050YAZ Texas Instruments
slts221a.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.55-1.8V
Features: Remote On/Off, OCP, UVLO
Packaging: Tray
Package / Case: 6-SMD Module
Size / Dimension: 0.87" L x 0.50" W x 0.36" H (22.1mm x 12.7mm x 9.1mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 6A
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 0.55 ~ 1.8V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 51 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTH12050YAZ Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.55-1.8V, Features: Remote On/Off, OCP, UVLO, Packaging: Tray, Package / Case: 6-SMD Module, Size / Dimension: 0.87" L x 0.50" W x 0.36" H (22.1mm x 12.7mm x 9.1mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 6A, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 0.55 ~ 1.8V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote PTH12050YAZ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTH12050YAZ PTH12050YAZ Hersteller : Texas Instruments slts221a.pdf?t.download=true&u=5oefqw Non-Isolated DC/DC Converters 6A 12V-In DDR/QDR Mry Bust Term Module