Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > PTH12060LAH
PTH12060LAH
PTH12060LAH Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fpth12060w
Hersteller: Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.8-1.8V
Packaging: Tray
Package / Case: 10-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 0.62" W x 0.35" H (25.4mm x 15.7mm x 8.9mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 0.8 ~ 1.8V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 411 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTH12060LAH Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.8-1.8V, Packaging: Tray, Package / Case: 10-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 0.62" W x 0.35" H (25.4mm x 15.7mm x 8.9mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 0.8 ~ 1.8V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTH12060LAH PTH12060LAH Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fpth12060w DC/DC Converters - Through Hole 0.8 to 1.8V 10A 12V Input WideAdj Module
auf Bestellung 56 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
PTH12060LAH Hersteller : ARTESYN suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fpth12060w Z514A M3-2