Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > PTH12060LAST
PTH12060LAST
PTH12060LAST Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fpth12060w
Hersteller: Texas Instruments
Non-Isolated DC/DC Converters 0.8 to 1.8V 10A 12V Input WideAdj Module
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTH12060LAST Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.8-1.8V 10A, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Remote On/Off, OCP, UVLO, Package / Case: 10-SMD Module, Size / Dimension: 1.00" L x 0.62" W x 0.38" H (25.4mm x 15.7mm x 9.7mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 0.8 ~ 1.8V, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote PTH12060LAST
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTH12060LAST PTH12060LAST Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fpth12060w Description: DC DC CONVERTER 0.8-1.8V 10A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Remote On/Off, OCP, UVLO
Package / Case: 10-SMD Module
Size / Dimension: 1.00" L x 0.62" W x 0.38" H (25.4mm x 15.7mm x 9.7mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 0.8 ~ 1.8V
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 0.8 ~ 1.8V