Produkte > SAME SKY > PTN06-B10CB20-H
PTN06-B10CB20-H
PTN06-B10CB20-H Same Sky
ptn06.pdf
Hersteller: Same Sky
Potentiometers 10kOhms, 20%, Crimped Terminals, Horizontal Trimmer
auf Bestellung 4689 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN06-B10CB20-H Same Sky
Description: ROTARY POTENTIOMETER, 6MM, VERTI, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 10 kOhms, Number of Turns: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN06-B10CB20-H PTN06-B10CB20-H Hersteller : CUI Devices ptn06-3106587.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 6mm vertical 10K ohm cross slot rotor linear 20% tolerance 50% wiper
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
PTN06-B10CB20-H PTN06-B10CB20-H Hersteller : CUI Devices ptn06.pdf Description: ROTARY POTENTIOMETER, 6MM, VERTI
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 10 kOhms