Produkte > CUI DEVICES > PTN06-B25CB20-H
PTN06-B25CB20-H
PTN06-B25CB20-H CUI Devices
ptn06.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TRIMMER 25KOHM 0.15W PC PIN SIDE
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Carbon
Resistance: 25 kOhms
Number of Turns: 1
auf Bestellung 1995 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN06-B25CB20-H CUI Devices
Description: TRIMMER 25KOHM 0.15W PC PIN SIDE, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 25 kOhms, Number of Turns: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN06-B25CB20-H PTN06-B25CB20-H Hersteller : CUI Devices ptn06-3106587.pdf Trimmer Resistors - Through Hole rotary potentiometer, 6mm, vertical, 25K ohm, cross slot rotor, linear, 20% tolerance, 50% wiper
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
PTN06-B25CB20-H PTN06-B25CB20-H Hersteller : Same Sky ptn06-3510903.pdf Potentiometers rotary potentiometer, 6mm, vertical, 25K ohm, cross slot rotor, linear, 20% tolerance, 50% wiper