Produkte > CUI DEVICES > PTN06-D100CB10-H
PTN06-D100CB10-H
PTN06-D100CB10-H CUI Devices
ptn06-3106587.pdf
Hersteller: CUI Devices
Trimmer Resistors - Through Hole rotary potentiometer, 6mm, horizontal, 100K ohm, cross slot rotor, linear, 10% tolerance, 50% wiper
auf Bestellung 1997 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN06-D100CB10-H CUI Devices
Description: TRIMMER 100KOHM 0.15W PC PIN TOP, Packaging: Bag, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±10%, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 100 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN06-D100CB10-H PTN06-D100CB10-H Hersteller : Same Sky ptn06-3510903.pdf Potentiometers rotary potentiometer, 6mm, horizontal, 100K ohm, cross slot rotor, linear, 10% tolerance, 50% wiper
auf Bestellung 1993 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
PTN06-D100CB10-H PTN06-D100CB10-H Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ptn06.pdf Description: TRIMMER 100KOHM 0.15W PC PIN TOP
Packaging: Bag
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±10%
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 100 kOhms