Produkte > SAME SKY > PTN06-D100HB20
PTN06-D100HB20
PTN06-D100HB20 Same Sky
ptn06.pdf
Hersteller: Same Sky
Potentiometers rotary potentiometer, 6mm, horizontal, 100K ohm, hexagon rotor, linear, 20% tolerance
auf Bestellung 970 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN06-D100HB20 Same Sky
Description: TRIMMER 100KOHM 0.15W PC PIN TOP, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 100 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN06-D100HB20 PTN06-D100HB20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ptn06.pdf Description: TRIMMER 100KOHM 0.15W PC PIN TOP
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 100 kOhms
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 873 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
PTN06-D100HB20 PTN06-D100HB20 Hersteller : CUI Devices ptn06-3106587.pdf Trimmer Resistors - Through Hole rotary potentiometer, 6mm, horizontal, 100K ohm, hexagon rotor, linear, 20% tolerance