PTN06-D20CB20-H
PTN06-D20CB20-H Same Sky (Formerly CUI Devices)
ptn06.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TRIMMER 20K OHM 0.15W PC PIN TOP
Packaging: Bag
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 20 kOhms
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN06-D20CB20-H Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TRIMMER 20K OHM 0.15W PC PIN TOP, Packaging: Bag, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 20 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN06-D20CB20-H PTN06-D20CB20-H Hersteller : CUI Devices ptn06-3106587.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 6mm horizontal 20K ohm cross slot rotor linear 20% tolerance 50% wiper
auf Bestellung 1999 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
PTN06-D20CB20-H PTN06-D20CB20-H Hersteller : Same Sky ptn06-3510903.pdf Potentiometers 6mm horizontal 20K ohm cross slot rotor linear 20% tolerance 50% wiper