PTN06-D500CB20-H
PTN06-D500CB20-H Same Sky (Formerly CUI Devices)
ptn06.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TRIMMER 500KOHM 0.15W PC PIN TOP
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 500 kOhms
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN06-D500CB20-H Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TRIMMER 500KOHM 0.15W PC PIN TOP, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 500 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN06-D500CB20-H PTN06-D500CB20-H Hersteller : CUI Devices ptn06-3106587.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 6mm horizontal 500K ohm cross slot rotor linear 20% tolerance 50% wiper
auf Bestellung 4980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
PTN06-D500CB20-H PTN06-D500CB20-H Hersteller : Same Sky ptn06-3510903.pdf Potentiometers 6mm horizontal 500K ohm cross slot rotor linear 20% tolerance 50% wiper