Produkte > SAME SKY > PTN09S1-H100125DB
PTN09S1-H100125DB
PTN09S1-H100125DB Same Sky
ptn09sx.pdf
Hersteller: Same Sky
Potentiometers 9.5mm, horizontal, SW, 1 gang, 100K ohm, 25mm D-cut shaft, linear
auf Bestellung 474 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN09S1-H100125DB Same Sky
Description: ROTARY POT, 9.5MM, SWITCH, 100K, Resistance (Ohms): 100k, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: Side Adjustment, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: PC Pins, Bushing Thread: M7 x 0.75, Actuator Length: 0.984" (25.00mm), Actuator Type: Flatted, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm), Resistive Material: Carbon, Taper: Linear, Rotation: 300°, Number of Gangs: 1, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN09S1-H100125DB PTN09S1-H100125DB Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ptn09sx.pdf Description: ROTARY POT, 9.5MM, SWITCH, 100K
Resistance (Ohms): 100k
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: Side Adjustment
Mounting Type: Panel Mount
Termination Style: PC Pins
Bushing Thread: M7 x 0.75
Actuator Length: 0.984" (25.00mm)
Actuator Type: Flatted
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm)
Resistive Material: Carbon
Taper: Linear
Rotation: 300°
Number of Gangs: 1
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 487 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
PTN09S1-H100125DB PTN09S1-H100125DB Hersteller : CUI Devices ptn09sx-3480045.pdf Potentiometers 9.5mm, horizontal, SW, 1 gang, 100K ohm, 25mm D-cut shaft, linear