Produkte > CUI DEVICES > PTN10-A01HB20
PTN10-A01HB20
PTN10-A01HB20 CUI Devices
ptn10-3159356.pdf
Hersteller: CUI Devices
Potentiometers 10mm vertical 1K ohm hexagonal rotor linear 20% tolerance
auf Bestellung 1908 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN10-A01HB20 CUI Devices
Description: TRIMMER 1K OHM 0.15W PC PIN SIDE, Packaging: Bag, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 1 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN10-A01HB20 PTN10-A01HB20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ptn10.pdf Description: TRIMMER 1K OHM 0.15W PC PIN SIDE
Packaging: Bag
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Carbon
Part Status: Active
Resistance: 1 kOhms
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 1838 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
PTN10-A01HB20 PTN10-A01HB20 Hersteller : Same Sky ptn10.pdf Potentiometers 10mm vertical 1K ohm hexagonal rotor linear 20% tolerance