PTN10-A05SB20
PTN10-A05SB20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
ptn10.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TRIMMER 5K OHM 0.15W PC PIN SIDE
Packaging: Bag
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Resistive Material: Carbon
Part Status: Active
Resistance: 5 kOhms
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 1967 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN10-A05SB20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TRIMMER 5K OHM 0.15W PC PIN SIDE, Packaging: Bag, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 5 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN10-A05SB20 PTN10-A05SB20 Hersteller : Same Sky ptn10.pdf Potentiometers 10mm vertical 5K ohm screwdriver rotor linear 20% tolerance
auf Bestellung 1935 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
PTN10-A05SB20 PTN10-A05SB20 Hersteller : CUI Devices ptn10-3159356.pdf Potentiometers 10mm vertical 5K ohm screwdriver rotor linear 20% tolerance