PTN10-A10SB20
PTN10-A10SB20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
ptn10.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TRIMMER 10KOHM 0.15W PC PIN SIDE
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 10 kOhms
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 1951 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN10-A10SB20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TRIMMER 10KOHM 0.15W PC PIN SIDE, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 10 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN10-A10SB20 PTN10-A10SB20 Hersteller : Same Sky ptn10.pdf Potentiometers 10mm vertical 10K ohm screwdriver rotor linear 20% tolerance
auf Bestellung 1923 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
PTN10-A10SB20 PTN10-A10SB20 Hersteller : CUI Devices ptn10-3159356.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 10mm vertical 10K ohm screwdriver rotor linear 20% tolerance