PTN10-C11HB10
PTN10-C11HB10 Same Sky (Formerly CUI Devices)
ptn10.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TRIMMER 1M OHM 0.15W PC PIN SIDE
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±10%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Resistive Material: Carbon
Part Status: Active
Resistance: 1 mOhms
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 1984 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN10-C11HB10 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TRIMMER 1M OHM 0.15W PC PIN SIDE, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±10%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 1 mOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN10-C11HB10 PTN10-C11HB10 Hersteller : CUI Devices ptn10-2999250.pdf Precision Potentiometers 10mm vertical 1M ohm hexagonal rotor linear 10% tolerance
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
PTN10-C11HB10 PTN10-C11HB10 Hersteller : Same Sky ptn10-3510842.pdf Potentiometers 10mm vertical 1M ohm hexagonal rotor linear 10% tolerance