Produkte > CUI DEVICES > PTN10-D10HB20
PTN10-D10HB20
PTN10-D10HB20 CUI Devices
ptn10-3159356.pdf
Hersteller: CUI Devices
Trimmer Resistors - Through Hole 10mm vertical 10K ohm hexagonal rotor linear 20% tolerance
auf Bestellung 1995 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN10-D10HB20 CUI Devices
Description: TRIMMER 10K OHM 0.15W PC PIN TOP, Packaging: Bag, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 10 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN10-D10HB20 PTN10-D10HB20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ptn10.pdf Description: TRIMMER 10K OHM 0.15W PC PIN TOP
Packaging: Bag
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 10 kOhms