PTN10-E200HB20
PTN10-E200HB20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
ptn10.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TRIMMER 200KOHM 0.15W PC PIN TOP
Packaging: Bag
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 200 kOhms
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 1983 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN10-E200HB20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TRIMMER 200KOHM 0.15W PC PIN TOP, Packaging: Bag, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 200 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN10-E200HB20 PTN10-E200HB20 Hersteller : CUI Devices ptn10-2999250.pdf Precision Potentiometers 10mm horizontal 200K ohm hexagonal rotor linear 20% tolerance