Produkte > SAME SKY > PTN10-E500HB10
PTN10-E500HB10
PTN10-E500HB10 Same Sky
ptn10.pdf
Hersteller: Same Sky
Potentiometers 10mm horizontal 500K ohm hexagonal rotor linear 10% tolerance
auf Bestellung 1933 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN10-E500HB10 Same Sky
Description: TRIMMER 500KOHM 0.15W PC PIN TOP, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±10%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 500 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN10-E500HB10 PTN10-E500HB10 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ptn10.pdf Description: TRIMMER 500KOHM 0.15W PC PIN TOP
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±10%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Resistive Material: Carbon
Part Status: Active
Resistance: 500 kOhms
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 1786 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
PTN10-E500HB10 PTN10-E500HB10 Hersteller : CUI Devices ptn10-3159356.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 10mm horizontal 500K ohm hexagonal rotor linear 10% tolerance