Produkte > CUI DEVICES > PTN10-E50HB20
PTN10-E50HB20
PTN10-E50HB20 CUI Devices
ptn10.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TRIMMER POTENTIOMETER, 10MM, HOR
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Resistive Material: Carbon
Part Status: Active
Resistance: 50 kOhms
Number of Turns: 1
auf Bestellung 1987 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN10-E50HB20 CUI Devices
Description: TRIMMER POTENTIOMETER, 10MM, HOR, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 50 kOhms, Number of Turns: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN10-E50HB20 PTN10-E50HB20 Hersteller : CUI Devices ptn10-3159356.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 10mm horizontal 50K ohm hexagonal rotor linear 20% tolerance