Produkte > CUI DEVICES > PTN15-A50SB20
PTN15-A50SB20
PTN15-A50SB20 CUI Devices
ptn15-3159370.pdf
Hersteller: CUI Devices
Potentiometers rotary potentiometer, 15mm, vertical, 50K ohm, screwdriver rotor, linear, 20% tolerance
auf Bestellung 992 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN15-A50SB20 CUI Devices
Description: TRIMMER 50K OHM 0.2W PC PIN SIDE, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 50 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN15-A50SB20 PTN15-A50SB20 Hersteller : Same Sky ptn15.pdf Potentiometers rotary potentiometer, 15mm, vertical, 50K ohm, screwdriver rotor, linear, 20% tolerance
auf Bestellung 991 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
PTN15-A50SB20 PTN15-A50SB20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ptn15.pdf Description: TRIMMER 50K OHM 0.2W PC PIN SIDE
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Resistive Material: Carbon
Part Status: Active
Resistance: 50 kOhms