Produkte > SAME SKY > PTN15-C100HB20
PTN15-C100HB20
PTN15-C100HB20 Same Sky
ptn15.pdf
Hersteller: Same Sky
Potentiometers rotary potentiometer, 15mm, vertical, 100K ohm, hexagonal rotor, linear, 20% tolerance
auf Bestellung 998 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN15-C100HB20 Same Sky
Description: TRIMMER 100KOHM 0.2W PC PIN SIDE, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 100 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN15-C100HB20 PTN15-C100HB20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ptn15.pdf Description: TRIMMER 100KOHM 0.2W PC PIN SIDE
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Carbon
Resistance: 100 kOhms
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
PTN15-C100HB20 PTN15-C100HB20 Hersteller : CUI Devices ptn15-3159370.pdf Trimmer Resistors - Through Hole rotary potentiometer, 15mm, vertical, 100K ohm, hexagonal rotor, linear, 20% tolerance