Produkte > CUI DEVICES > PTN15-E01NB10
PTN15-E01NB10
PTN15-E01NB10 CUI Devices
ptn15-3159370.pdf
Hersteller: CUI Devices
Potentiometers rotary potentiometer, 15mm, horizontal, 1K ohm, notch rotor, linear, 10% tolerance
auf Bestellung 998 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN15-E01NB10 CUI Devices
Description: TRIMMER 1K OHM 0.2W PC PIN TOP, Packaging: Bag, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±10%, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 1 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN15-E01NB10 PTN15-E01NB10 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ptn15.pdf Description: TRIMMER 1K OHM 0.2W PC PIN TOP
Packaging: Bag
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±10%
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 1 kOhms