Produkte > CUI DEVICES > PTN15-E10DB20
PTN15-E10DB20
PTN15-E10DB20 CUI Devices
ptn15.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TRIMMER 10K OHM 0.2W PC PIN TOP
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 10 kOhms
Number of Turns: 1
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN15-E10DB20 CUI Devices
Description: TRIMMER 10K OHM 0.2W PC PIN TOP, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 10 kOhms, Number of Turns: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN15-E10DB20 PTN15-E10DB20 Hersteller : CUI Devices ptn15-3159370.pdf Trimmer Resistors - Through Hole rotary potentiometer, 15mm, horizontal, 10K ohm, d-cut rotor, linear, 20% tolerance