Produkte > CUI DEVICES > PTN15-F200NB20
PTN15-F200NB20
PTN15-F200NB20 CUI Devices
ptn15-3075515.pdf
Hersteller: CUI Devices
Precision Potentiometers rotary potentiometer, 15mm, horizontal, 200K ohm, notch rotor, linear, 20% tolerance
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN15-F200NB20 CUI Devices
Description: TRIMMER 200K OHM 0.2W PC PIN TOP, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 200 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN15-F200NB20 PTN15-F200NB20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ptn15.pdf Description: TRIMMER 200K OHM 0.2W PC PIN TOP
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 200 kOhms
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 1995 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
PTN15-F200NB20 PTN15-F200NB20 Hersteller : Same Sky ptn15-3510855.pdf Potentiometers rotary potentiometer, 15mm, horizontal, 200K ohm, notch rotor, linear, 20% tolerance