Produkte > SAME SKY > PTN15-F500NB20
PTN15-F500NB20
PTN15-F500NB20 Same Sky
ptn15.pdf
Hersteller: Same Sky
Potentiometers rotary potentiometer, 15mm, horizontal, 500K ohm, notch rotor, linear, 20% tolerance
auf Bestellung 3969 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN15-F500NB20 Same Sky
Description: TRIMMER 500K OHM 0.2W PC PIN TOP, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 500 kOhms, Number of Turns: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN15-F500NB20 PTN15-F500NB20 Hersteller : CUI Devices ptn15.pdf Description: TRIMMER 500K OHM 0.2W PC PIN TOP
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 500 kOhms
Number of Turns: 1
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
PTN15-F500NB20 PTN15-F500NB20 Hersteller : CUI Devices ptn15-3159370.pdf Potentiometers rotary potentiometer, 15mm, horizontal, 500K ohm, notch rotor, linear, 20% tolerance