Produkte > CUI DEVICES > PTN24A-A10025EB
PTN24A-A10025EB
PTN24A-A10025EB CUI DEVICES
ptn24a.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Res Carbon Film POT 100K Ohm 20% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm (24 X 36 X 30mm) Pin Thru-Hole
auf Bestellung 480 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 36
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN24A-A10025EB CUI DEVICES
Description: POT 100K OHM 1/2W CARBON LINEAR, Resistance (Ohms): 100k, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: Side Adjustment, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: PC Pins, Bushing Thread: M8 x 0.75, Actuator Length: 0.984" (25.00mm), Actuator Type: Slotted, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm), Resistive Material: Carbon, Taper: Linear, Rotation: 305°, Number of Gangs: 1, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN24A-A10025EB PTN24A-A10025EB Hersteller : CUI DEVICES ptn24a.pdf Res Carbon Film POT 100K Ohm 20% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm (24 X 36 X 30mm) Pin Thru-Hole
auf Bestellung 480 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 36
PTN24A-A10025EB PTN24A-A10025EB Hersteller : Same Sky ptn24a.pdf Potentiometers 24mm, 100kohm, 25mm shaft
auf Bestellung 494 Stücke:
PTN24A-A10025EB PTN24A-A10025EB Hersteller : CUI Devices ptn24a.pdf Description: POT 100K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Resistance (Ohms): 100k
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: Side Adjustment
Mounting Type: Panel Mount
Termination Style: PC Pins
Bushing Thread: M8 x 0.75
Actuator Length: 0.984" (25.00mm)
Actuator Type: Slotted
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm)
Resistive Material: Carbon
Taper: Linear
Rotation: 305°
Number of Gangs: 1
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
PTN24A-A10025EB PTN24A-A10025EB Hersteller : CUI Devices ptn24a-3388229.pdf Potentiometers 24mm, 100kohm, 25mm shaft
auf Bestellung 513 Stücke: