Produkte > SAME SKY > PTN24A-B1025EB
PTN24A-B1025EB
PTN24A-B1025EB Same Sky
ptn24a.pdf
Hersteller: Same Sky
Potentiometers 24mm, 10kohm, 25mm shaft
auf Bestellung 506 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN24A-B1025EB Same Sky
Description: POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR, Packaging: Tray, Resistance (Ohms): 10k, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: User Defined, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: Solder Lug, Bushing Thread: M8 x 0.75, Actuator Length: 0.984" (25.00mm), Actuator Type: Slotted, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm), Resistive Material: Carbon, Taper: Linear, Rotation: 305°, Number of Gangs: 1, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN24A-B1025EB PTN24A-B1025EB Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ptn24a.pdf Description: POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Packaging: Tray
Resistance (Ohms): 10k
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±20%
Termination Style: Solder Lug
Bushing Thread: M8 x 0.75
Actuator Length: 0.984" (25.00mm)
Actuator Type: Slotted
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm)
Resistive Material: Carbon
Taper: Linear
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 983 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
PTN24A-B1025EB PTN24A-B1025EB Hersteller : CUI Devices ptn24a-3388229.pdf Potentiometers 24mm, 10kohm, 25mm shaft