Produkte > SAME SKY > PTN24B-B1015DPA
PTN24B-B1015DPA
PTN24B-B1015DPA Same Sky
ptn24b-3510931.pdf
Hersteller: Same Sky
Potentiometers 24mm, 10kohm, 15mm shaft, Switch
auf Bestellung 508 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN24B-B1015DPA Same Sky
Description: POT 10K OHM 1/2W CARBON LOG, Packaging: Tray, Resistance (Ohms): 10k, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: User Defined, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: Solder Lug, Bushing Thread: M9.5 x 0.75, Actuator Length: 0.591" (15.00mm), Actuator Type: Flatted, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm), Resistive Material: Carbon, Taper: Logarithmic, Rotation: 305°, Number of Gangs: 1, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN24B-B1015DPA PTN24B-B1015DPA Hersteller : CUI Devices ptn24b-3388256.pdf Potentiometers 24mm, 10kohm, 15mm shaft, Switch
auf Bestellung 518 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
PTN24B-B1015DPA PTN24B-B1015DPA Hersteller : CUI Devices ptn24b.pdf Description: POT 10K OHM 1/2W CARBON LOG
Packaging: Tray
Resistance (Ohms): 10k
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±20%
Termination Style: Solder Lug
Bushing Thread: M9.5 x 0.75
Actuator Length: 0.591" (15.00mm)
Actuator Type: Flatted
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm)