PTN24B-B1020DB
PTN24B-B1020DB Same Sky (Formerly CUI Devices)
ptn24b.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Resistance (Ohms): 10k
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±20%
Termination Style: Solder Lug
Bushing Thread: M8 x 0.75
Actuator Length: 0.787" (20.00mm)
Actuator Type: Flatted
Built in Switch: Rotary, SPST
Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm)
Resistive Material: Carbon
Taper: Linear
Rotation: 305°
Number of Gangs: 1
Number of Turns: 1.0
auf Bestellung 913 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN24B-B1020DB Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR, Resistance (Ohms): 10k, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: User Defined, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: Solder Lug, Bushing Thread: M8 x 0.75, Actuator Length: 0.787" (20.00mm), Actuator Type: Flatted, Built in Switch: Rotary, SPST, Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm), Resistive Material: Carbon, Taper: Linear, Rotation: 305°, Number of Gangs: 1, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN24B-B1020DB PTN24B-B1020DB Hersteller : Same Sky ptn24b-3510931.pdf Potentiometers 24mm, 10kohm, 20mm shaft, Switch
auf Bestellung 519 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
PTN24B-B1020DB PTN24B-B1020DB Hersteller : CUI Devices ptn24b-3388256.pdf Potentiometers 24mm, 10kohm, 20mm shaft, Switch